События

Главная  |  Посетителям  >  События  >  Речиталь Александра Палея (фортепиано)

Речиталь Александра Палея (фортепиано)

11 May 2017, 18.00–20.00

Labdaros ir paramos koncertas

Alexander Paley
(fortepijonas)

Programa:
Johannes Brahms– Trys intermeco fortepijonui, op117 Felix Mendelssohn – Trys etiudai, op. 104
Frédéric Chopin – Trys valsai (Grande valses brillantes)
Loreta Narvilaitė – „Alpių traukinys“fortepijonui keturiom rankom. Atliekama kartu su pianiste Peiwen Chen (premjera Vilniuje)
Ferenc Liszt – „Vengriškosios rapsodijos“ Nr. 2, 6 9 12, 13

Savo unikalia charizma, ugningu temperamentu ir išskirtine technika garsiausiose pasaulio koncertų salėse publiką užburiantis fortepijono virtuozas Alexander Paley grįžta į Lietuvą ir praleis vakarą su muzikos gerbėjais.

Koncerto metu skambės maestro atliekami J. Brahms, F. Mendelssohn, F. Chopin, F. Liszt kūriniai. Muzikos gurmanams paruošta ir premjera! Alexander Paley kartu su žmona, pianiste Peiwen Chen keturiomis rankomis atliks lietuvių autorės Loretos Narvilaitės kūrinį „Alpių traukinys“.

Už koncerto bilietus surinktos lėšos bus skirtos socialinio ir emocinio ugdymo programų knygoms įsigyti, kurios padės vaikams ir mokytojams mokytis taisyklių ir metodų, kaip atsispirti netinkamam elgesiui  tarp bendraamžių ir emocijų valdymo. Šie įgūdžiai yra svarbūs smurto ir žalingų įpročių prevencijai.

Koncertą organizuoja Vilniaus Karaliaus Mindaugo LIONS klubas, kuris pakvietė maestro prisidėti gelbėjant jaunus, paklydusius žmones nuo alkoholio, narkotikų ir smurto. A. Paley pritaria šiai švietėjiškai misijai ir mano, kad tai yra labai gera iniciatyva.

LIONS klubai dalyvauja įvairiose programose, kurių pagrindinis tikslas - padėti žmonėms, bendruomenėms. LIONS klubų nariai siekia veikti išvien ir savo darbais teikia pagalbą įvairiose srityse.

Šiuo labdaros renginiu Vilniaus Karaliaus Mindaugo klubas prisideda prie Lietuvos Prezidentės D. Grybauskaitės paskelbtos akcijos „Už saugią Lietuvą“.

Bilietai platinami Valdovų rūmų muziejaus kasose, www.bilietai.lt ir „Bilietai LT“ kasose (taikomi aptarnavimo mokesčiai).

Į koncertą prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.


2017-04-23
Главная  |  Посетителям  >  События  >  Речиталь Александра Палея (фортепиано)